D | 2023-09-03 | 14:30 | (H) | FC Köln | 1-1 | D3 | |||
W | 2023-08-31 | 19:30 | (H) | Levski Sofia | 2-0 | POff | |||
D | 2023-08-27 | 14:30 | (A) | Mainz | 1-1 | D2 | |||
D | 2023-08-24 | 18:00 | (A) | Levski Sofia | 1-1 | POff | |||
W | 2023-08-20 | 16:30 | (H) | Darmstadt 98 | 1-0 | D1 | |||
W | 2023-08-13 | 14:30 | (A) | 1. FC Lok Leipzig | 0-7 | 1E | |||
W | 2021-12-17 | 19:30 | (H) | Wolfsburg | 4-0 | D17 | |||
W | 2021-12-11 | 14:30 | (H) | Mainz | 2-1 | D15 | |||
W | 2021-12-04 | 17:30 | (A) | Borussia Dortmund | 2-3 | D14 | |||
D | 2019-11-24 | 15:00 | (H) | KSV Roeselare | 1-1 | 2S | |||
W | 2019-11-03 | 15:00 | (A) | Lokeren | 1-3 | 1S | |||
W | 2019-10-27 | 16:00 | (H) | KSV Roeselare | 3-2 | 1S | |||
W | 2019-10-12 | 19:30 | (H) | Lommel SK | 1-0 | 1S | |||
W | 2019-09-15 | 15:00 | (A) | KSV Roeselare | 0-5 | 1S | |||
L | 2019-08-24 | 16:00 | (A) | Dessel Sport | 3-1 | 5R | |||
W | 2019-08-17 | 16:00 | (A) | Lommel SK | 0-3 | 1S | |||
W | 2019-05-19 | 15:00 | (H) | RM Hamm Benfica | 5-3 | D26 | |||
W | 2019-05-12 | 15:00 | (A) | US Hostert | 3-4 | D25 | |||
W | 2019-05-05 | 17:30 | (H) | Victoria Rosport | 2-0 | D24 | |||
W | 2019-05-01 | 17:00 | (A) | Etzella | 0-2 | D23 | |||
D | 2019-04-28 | 15:00 | (H) | Rumelange | 2-2 | D22 | |||
W | 2019-04-20 | 17:00 | (A) | Progrès Niederkorn | 0-2 | D21 | |||
W | 2019-04-14 | 15:00 | (H) | Racing FC | 2-0 | D20 | |||
W | 2019-04-07 | 15:00 | (A) | Titus Pétange | 1-3 | D19 | |||
D | 2019-03-30 | 15:00 | (H) | UNA Strassen | 1-1 | D18 | |||
W | 2019-03-15 | 18:30 | (A) | Jeunesse Esch | 0-3 | D17 | |||
W | 2019-03-10 | 15:00 | (A) | US Mondorf-les-Bains | 1-2 | D16 | |||
D | 2019-03-03 | 15:00 | (H) | Fola Esch | 1-1 | D15 | |||
W | 2019-02-24 | 15:00 | (A) | Differdange | 0-4 | D14 | |||
D | 2018-12-13 | 20:00 | (H) | Real Betis | 0-0 | Grp.F | |||
W | 2018-12-02 | 15:00 | (H) | US Hostert | 4-1 | D13 | |||
L | 2018-11-29 | 17:55 | (A) | Milan | 5-2 | Grp.F | |||
D | 2018-11-25 | 14:00 | (A) | Victoria Rosport | 2-2 | D12 | |||
W | 2018-11-11 | 14:00 | (H) | Etzella | 4-2 | D11 | |||
L | 2018-11-08 | 20:00 | (A) | Olympiacos | 5-1 | Grp.F | |||
W | 2018-11-04 | 15:00 | (A) | Rumelange | 2-9 | D10 | |||
L | 2018-10-31 | 18:30 | (H) | Jeunesse Esch | 1-3 | D5 | |||
L | 2018-10-25 | 17:55 | (H) | Olympiacos | 0-2 | Grp.F | |||
W | 2018-10-20 | 17:00 | (H) | Progrès Niederkorn | 4-1 | D9 | |||
D | 2018-10-07 | (A) | Racing FC | 1-1 | D8 | ||||