L | 2024-05-12 | 17:00 | (A) | FK Sochi | 6-1 | D28 | |||
D | 2024-05-05 | 17:00 | (H) | Spartak Moskva | 0-0 | D27 | |||
L | 2024-04-27 | 18:00 | (A) | Panetolikos | 1-0 | ||||
L | 2024-04-20 | 17:30 | (H) | Kifisias | 1-2 | ||||
D | 2024-04-13 | 15:30 | (A) | Volos NFC | 2-2 | ||||
D | 2024-04-06 | 15:00 | (H) | Panserraikos | 1-1 | ||||
D | 2024-03-30 | 18:00 | (A) | OFI | 0-0 | ||||
W | 2024-03-16 | 17:30 | (H) | PAS Giannina | 3-2 | ||||
D | 2024-03-03 | 17:30 | (A) | PAS Giannina | 1-1 | D26 | |||
W | 2024-02-28 | 15:00 | (H) | Lamia | 3-1 | D25 | |||
D | 2024-02-24 | 17:30 | (A) | Panserraikos | 0-0 | D24 | |||
L | 2024-02-17 | 17:30 | (H) | Aris | 0-2 | D23 | |||
L | 2024-02-10 | 17:30 | (A) | Panetolikos | 1-0 | D22 | |||
L | 2024-02-04 | 18:30 | (H) | PAOK | 0-2 | D21 | |||
L | 2024-01-31 | 17:00 | (H) | Panathinaikos | 0-2 | QF | |||
L | 2024-01-28 | 15:30 | (A) | Asteras Tripolis | 3-1 | D20 | |||
W | 2024-01-24 | 19:00 | (A) | Panathinaikos | 1-2 | QF | |||
L | 2024-01-21 | 15:30 | (H) | AEK | 0-5 | D19 | |||
W | 2024-01-16 | 17:00 | (H) | Larissa | 4-0 | L16 | |||
D | 2024-01-13 | 17:00 | (H) | OFI | 1-1 | D18 | |||
W | 2024-01-07 | 13:00 | (A) | Volos NFC | 1-2 | D17 | |||
W | 2024-01-04 | 17:00 | (H) | Kifisias | 3-0 | D16 | |||
D | 2023-12-21 | 18:30 | (H) | Olympiacos | 0-0 | D15 | |||
W | 2023-12-17 | 18:30 | (H) | Panathinaikos | 3-2 | D14 | |||
D | 2023-12-06 | 13:30 | (A) | Larissa | 1-1 | L16 | |||
D | 2023-12-03 | 15:30 | (H) | PAS Giannina | 1-1 | D13 | |||
D | 2023-11-26 | 17:30 | (A) | Lamia | 3-3 | D12 | |||
W | 2023-11-22 | 13:00 | (A) | Giouchtas FC | 0-1 | 5R | |||
D | 2023-11-11 | 17:30 | (H) | Panserraikos | 1-1 | D11 | |||
W | 2023-11-05 | 18:15 | (A) | Aris | 1-3 | D10 | |||
W | 2023-10-28 | 18:00 | (H) | Panetolikos | 3-2 | D9 | |||
W | 2023-09-17 | 18:15 | (H) | CSKA 1948 | 2-0 | D9 | |||
W | 2023-09-02 | 19:15 | (A) | Beroe | 0-3 | D8 | |||
D | 2023-08-26 | 19:15 | (H) | Cherno More | 1-1 | D7 | |||
W | 2023-08-19 | 19:15 | (A) | Botev Vratsa | 0-2 | D6 | |||
L | 2023-08-13 | 19:15 | (A) | Ludogorets Razgrad | 3-0 | D5 | |||
D | 2023-08-06 | 16:45 | (H) | Slavia | 1-1 | D4 | |||
L | 2023-08-03 | 18:00 | (A) | Sepsi OSK | 4-0 | 2E | |||
L | 2023-07-27 | 18:00 | (H) | Sepsi OSK | 0-2 | 2E | |||
W | 2023-07-21 | 19:15 | (H) | Krumovgrad | 1-0 | D2 | |||
12 |