G | W | D | L | GD | YC | 2Y | RC | FS | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0.º | 10 | 7 | 2 | 1 | 19-7 | 8 | 0 | 0 | D1 | LWWWD | details | |
4.º | 19 | 12 | 3 | 4 | 48-18 | 28 | 0 | 0 | W1 | LWDDW | details | |
29 | 19 | 5 | 5 | 67-25 | 36 | 0 | 0 | - | - |
h2h | 2024-08-09 | (H) | Rubin Kazan | - | Grp.A | h2h | |||
h2h | 2024-08-02 | (A) | UOR 5 | - | Grp.A | h2h | |||
h2h | 2024-07-26 | (A) | Akademiya Konoplev | - | Grp.A | h2h | |||
h2h | 2024-07-19 | (H) | Baltika Kaliningrad | - | Grp.A | h2h | |||
h2h | 2024-07-12 | (A) | Strogino | - | Grp.A | h2h | |||
h2h | 2024-07-05 | (H) | FK Krasnodar | - | Grp.A | h2h | |||
h2h | 2024-06-28 | 01:00 | (A) | Lokomotiv | - | Grp.A | h2h | ||
h2h | 2024-06-21 | (A) | Krylya Sovetov | - | Grp.A | h2h | |||
D | 2024-05-17 | 15:00 | (A) | FK Sochi | 1-1 | Grp.A | |||
W | 2024-05-10 | 15:00 | (H) | UOR 5 | 5-0 | Grp.A | |||
W | 2024-05-03 | 13:00 | (A) | Rubin Kazan | 0-1 | Grp.A | |||
W | 2024-04-26 | 15:00 | (H) | Akademiya Konoplev | 1-0 | Grp.A | |||
L | 2024-04-19 | 17:00 | (A) | Baltika Kaliningrad | 3-1 | Grp.A | |||
W | 2024-04-12 | 15:00 | (H) | Strogino | 3-0 | Grp.A | |||
D | 2024-04-05 | 13:00 | (A) | FK Krasnodar | 1-1 | Grp.A | |||
W | 2024-03-29 | 14:00 | (H) | Lokomotiv | 3-1 | Grp.A | |||
W | 2024-03-15 | 14:00 | (H) | Krylya Sovetov | 2-1 | Grp.A | |||
W | 2024-03-08 | 14:00 | (H) | FK Sochi | 1-0 | Grp.A | |||
W | 2023-12-01 | 11:00 | (H) | FK Rostov | 3-1 | D19 | |||
D | 2023-11-24 | 12:00 | (A) | FK Krasnodar | 1-1 | D18 | |||
D | 2023-11-10 | 12:00 | (H) | Rubin Kazan | 2-2 | D17 | |||
W | 2023-11-03 | 14:00 | (A) | Fakel Voronezh | 0-2 | D16 | |||
L | 2023-10-27 | 17:00 | (H) | CSKA Moskva | 1-2 | D15 | |||
W | 2023-10-20 | 11:00 | (A) | FK Ural | 0-6 | D14 | |||
W | 2023-10-06 | 15:00 | (H) | Nizhny Novgorod | 4-1 | D13 | |||
W | 2023-09-29 | (A) | Baltika Kaliningrad | 1-3 | D12 | ||||
L | 2023-09-22 | 14:00 | (A) | FK Sochi | 2-0 | D11 | |||
W | 2023-09-15 | 15:00 | (H) | Krylya Sovetov | 2-0 | D10 | |||
W | 2023-09-01 | (A) | Lokomotiv | 0-3 | D9 | ||||
W | 2023-08-25 | 15:00 | (H) | FK Orenburg | 8-0 | D8 | |||
W | 2023-08-18 | 14:00 | (A) | Akademiya Konoplev | 1-2 | D7 | |||
W | 2023-08-11 | 17:00 | (H) | Zenit | 2-0 | D6 | |||
L | 2023-08-04 | 15:00 | (A) | Chertanovo | 3-1 | D5 | |||
W | 2023-07-28 | 15:00 | (H) | UOR 5 | 5-1 | D4 | |||
D | 2023-07-21 | 13:00 | (A) | FShm Moskva | 0-0 | D3 | |||
L | 2023-07-14 | 15:00 | (H) | Akhmat Grozny | 2-3 | D2 | |||
W | 2023-07-07 | 17:00 | (A) | Dynamo Moskva | 0-1 | D1 |