h2h | 2024-06-01 | 16:00 | (A) | Nesebar | - | D38 | h2h | ||
h2h | 2024-05-25 | 16:00 | (H) | FK Sayana Haskovo | - | D37 | h2h | ||
W | 2024-05-18 | 16:00 | (A) | Beroe B | 0-1 | D36 | |||
D | 2024-05-15 | 16:00 | (H) | FK Sozopol | 2-2 | D35 | |||
D | 2024-05-11 | 16:00 | (A) | FC Yambol | 2-2 | D34 | |||
L | 2024-05-02 | 16:00 | (H) | Spartak Plovdiv | 0-2 | D33 | |||
L | 2024-04-27 | 15:00 | (A) | Asenovets 2005 | 5-1 | D32 | |||
W | 2024-04-20 | 15:00 | (H) | Gigant Saedinenie | 1-0 | D31 | |||
W | 2024-04-17 | 15:00 | (A) | Sekirovo | 1-2 | D30 | |||
D | 2024-04-13 | 15:00 | (H) | OFK Sliven | 1-1 | D29 | |||
L | 2024-04-06 | 15:00 | (A) | Dimitrovgrad | 4-2 | D28 | |||
W | 2024-04-03 | 15:00 | (H) | Loko Plovdiv B | 1-0 | D27 | |||
L | 2024-03-30 | 13:00 | (A) | Zagorets Nova Zagora | 2-1 | D26 | |||
W | 2024-03-27 | 13:00 | (H) | Atletik Kuklen | 3-0 | D23 | |||
W | 2024-03-23 | 13:00 | (H) | Rozova Dolina | 2-0 | D25 | |||
L | 2024-03-16 | 13:00 | (A) | Karnobat | 2-1 | D24 | |||
L | 2024-03-03 | 13:00 | (A) | Botev Plovdiv B | 5-0 | D22 | |||
W | 2024-02-24 | 12:00 | (H) | Levski Karlovo | 4-2 | D21 | |||
W | 2024-02-17 | 12:00 | (H) | Sokol Markovo | 2-1 | D20 | |||
L | 2023-11-25 | 12:30 | (H) | Nesebar | 2-4 | D19 | |||
L | 2023-11-18 | 12:30 | (A) | FK Sayana Haskovo | 3-1 | D18 | |||
W | 2023-11-11 | 12:30 | (H) | Beroe B | 7-0 | D17 | |||
L | 2023-11-03 | 13:30 | (A) | FK Sozopol | 1-0 | D16 | |||
W | 2023-10-26 | 14:00 | (H) | FC Yambol | 2-0 | D15 | |||
D | 2023-10-22 | 14:00 | (A) | Spartak Plovdiv | 1-1 | D14 | |||
L | 2023-10-14 | 14:00 | (H) | Asenovets 2005 | 0-2 | D13 | |||
L | 2023-10-11 | 14:00 | (A) | Gigant Saedinenie | 1-0 | D12 | |||
W | 2023-10-07 | 14:00 | (H) | Sekirovo | 3-2 | D11 | |||
W | 2023-09-30 | 15:00 | (A) | OFK Sliven | 1-9 | D10 | |||
L | 2023-09-27 | 15:00 | (H) | Dimitrovgrad | 1-2 | D9 | |||
L | 2023-09-24 | 15:00 | (A) | Loko Plovdiv B | 1-0 | D8 | |||
W | 2023-09-16 | 15:00 | (H) | Zagorets Nova Zagora | 1-0 | D7 | |||
L | 2023-09-09 | 15:00 | (A) | Rozova Dolina | 1-0 | D6 | |||
L | 2023-09-06 | 15:00 | (H) | Spartak Plovdiv | 0-1 | F | |||
W | 2023-09-02 | 15:00 | (H) | Karnobat | 4-2 | D5 | |||
L | 2023-08-26 | 16:00 | (A) | Atletik Kuklen | 2-1 | D4 | |||
D | 2023-08-19 | 16:00 | (H) | Botev Plovdiv B | 2-2 | D3 | |||
D | 2023-08-12 | 16:00 | (A) | Levski Karlovo | 1-1 | D2 | |||
W | 2023-08-05 | 16:00 | (A) | Sokol Markovo | 1-2 | D1 |
G | GS | AG | S | US | M | YC | 2Y | RC |
---|
cStatistics complete (confirmed) |